PhD programmes

I WANT TO ORDER BY...
YOU MUST KNOW TOO...
Area
Campus
 
Access
Grants
Calendar
Regulation
Rama
Campus
 
Como acceder
Bolsas
Calendario
Normativa

 

Denominación
Contacto
Centro
Campus
Universidades participantes
Memoria
Elsa Vázquez Otero 

986 812 579

esuarez@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC, USC, Aveiro, Tras os Montes Alto Douro, Minho
Memoria
Creatividade e innovación social e sustentable
Ana B. Fernández Souto

986 801 967

abfsouto@uvigo.es 
PONTEVEDRA
UVigo
 
Auga, sustentabilidade e desenvolvemento
Francisco J. Rodríguez Rajo

986 387 193

javirajo@uvigo.es 
OURENSE
UVigo
 
Ignacio Barcia Rodríguez

986 801 800

doctorado.arte@uvigo.es  
PONTEVEDRA
UVigo
Memoria
Javier Pérez Guerra

986 812 350

jperez@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C), UdC
Memoria
José M. García Miguel

986 812 071

gallego@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC
Memoria
Burghard Baltrusch

986 812 342 burg@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC
Memoria
Ana Luna Alonso

986 812 329

aluna@uvigo.es 
VIGO
UVigo
Memoria
Teresa Rivas Brea

986 811 922

trivas@uvigo.es
OURENSE



VIGO
UVigo
Memoria
Carmen Sieiro

986 812 639

mcsieiro@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC
Memoria
Manuel Arias Estévez

988 368 899

mastevez@uvigo.es
OURENSE
UVigo
Memoria
Juan P. Hervés

986 812 297

jherves@uvigo.es
VIGO
UVigo, CICbiomaGUNE
Memoria
Rosana Alvarez

986 812 289

rar@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C)
Memoria

Memoria
Xosé Luis Legido Soto

986 812 294

xllegido@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC
Memoria
Marcos Mandado

986 813812

mandado@uvigo.es
VIGO
UVigo, UAM (C) e outras
 
Federico Mallo Ferrer

986 812 393

fmallo@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C)
Memoria
Isabel Pastoriza

986 813813 pastoriza@uvigo.es 
VIGO
Uvigo, USC (C), UDC
Memoria
José Antonio Lamas

986 812 563

antoniolamas@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C), UDC
Memoria
Análise Económica e Estratexia Empresarial

Economía e empresa (en extinción)
Carlos Hervés Beloso

986 812 446

cherves@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), USC, UDC
Memoria

Memoria
Antonio López Castedo

988 387 125

alopez@uvigo.es
PONTEVEDRA



OURENSE
UVigo, Federación galega de Natación
Memoria
Angeles Parrilla

986 801 773

parrilla@uvigo.es
PONTEVEDRA
UVigo (C), USC, UCAN, UNIOVI, UdC
Memoria
Jacobo de Uña Alvarez

986 812 492

jacobo@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C), UdC
Memoria
Carlos Lago Peñas

986 801 735

clagop@uvigo.es
PONTEVEDRA
Uvigo / UDC (coordinadora)
Memoria
Rectoría | University Campus | C.P. 36.310 Vigo (Pontevedra) | Spain | Tlf: +34 986 812 000 | informacion@uvigo.es            Accesibility | Site map | Legal Advise