Doctorados

QUIERO ORDENAR POR...
TAMBIÉN TE PUEDE INTERESAR...
Rama
Campus
 
Cómo acceder
Becas
Calendario
Normativa
Rama
Campus
 
Como acceder
Bolsas
Calendario
Normativa

La oferta formativa de la Eido consta de los programas de doctorado agrupados en los siguientes ámbitos de conocimiento:

Denominación
Contacto
Centro
Campus
Universidades participantes
Memoria
Elsa Vázquez Otero 

986 812 579

eotero@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC, USC, Aveiro, Tras os Montes Alto Douro, Minho
Memoria
Creatividade e innovación social e sustentable
Ana B. Fernández Souto

986 801 967

abfsouto@uvigo.es 
PONTEVEDRA
UVigo
 
Auga, sustentabilidade e desenvolvemento
Francisco J. Rodríguez Rajo

986 387 193

javirajo@uvigo.es 
OURENSE
UVigo
 
Juan C. Meana Martínez

986 801 800

doctorado.arte@uvigo.es  
PONTEVEDRA
UVigo
Memoria
José M. García Miguel

986 812 071

gallego@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC
Memoria
Antonio Chas Aguión

986 813 960

achas@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC
Memoria
Carmen Sieiro

986 812 639

mcsieiro@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC
Memoria
Manuel Arias Estévez

988 368 899

mastevez@uvigo.es
OURENSE
UVigo
Memoria
Juan P. Hervés

986 812 297

jherves@uvigo.es
VIGO
UVigo, CICbiomaGUNE
Memoria
Rosana Alvarez

986 812 289

rar@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C)
Memoria

Memoria
Xosé Luis Legido Soto

986 812 294

xllegido@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC
Memoria
Marcos Mandado

986 813812

mandado@uvigo.es
VIGO
UVigo, UAM (C) e outras
 
Federico Mallo Ferrer

986 812 393

fmallo@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C)
Memoria
Isabel Pastoriza

Africa González
VIGO
Uvigo, USC (C), UDC
Memoria
José Antonio Lamas

986 812 563

antoniolamas@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C), UDC
Memoria
Xosé R. Nóvoa

986 812 213

rnovoa@uvigo.es
VIGO
UVigo
Memoria
José Benito Vázquez Dorrío

986 813 490

bvazquez@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C), UdC
Memoria 2014

Memoria 2013
Protección do Patrimonio Cultural (implantación en setembro de 2015)
Teresa Rivas Brea

986 811 922

trivas@uvigo.es
VIGO
Uvigo (coordinadora)
Memoria
Análise Económica e Estratexia Empresarial

Economía e empresa (en extinción)
Carlos Hervés Beloso

986 812 446

cherves@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), USC, UDC
Memoria analise economica

Memoria economia e empresa
Antonio López Castedo

988 387 125

alopez@uvigo.es
PONTEVEDRA



OURENSE
UVigo, Federación galega de Natación
Memoria
Angeles Parrilla

986 801 773

parrilla@uvigo.es
PONTEVEDRA
UVigo (C), USC, UCAN, UNIOVI, UdC
Memoria
Jacobo de Uña Alvarez

986 812 492

jacobo@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C), UdC
Memoria
Carlos Lago Peñas

986 801 735

clagop@uvigo.es
PONTEVEDRA
Uvigo / UDC (coordinadora)
Memoria
Rectoría | Campus Universitario | C.P. 36.310 Vigo (Pontevedra) | España | Tlf: +34 986 812 000 | informacion@uvigo.es            Accesibilidad | Mapa web | Aviso Legal