Doutoramentos

QUERO ORDENAR POR...
TAMÉN CHE PODE INTERESAR...
Rama
Campus
 
Cómo acceder
Bolsas
Calendario
Normativa
Rama
Campus
 
Como acceder
Bolsas
Calendario
Normativa

A oferta formativa da Eido consta dos programas de doutoramento agrupados nos seguintes ámbitos de coñecemento:

Denominación
Contacto
Centro
Campus
Universidades participantes
Memoria
Ana Mª Bernabeu Tello
986 812 579

bernabeu@uvigo.es 
VIGO
UVigo (C), UdC, USC, Aveiro, Tras os Montes Alto Douro, Minho
Memoria
Ana B. Fernández Souto

986 801 967

abfsouto@uvigo.es
PONTEVEDRA
UVigo
Memoria
Auga, sustentabilidade e desenvolvemento
José Eugenio López Periago

988 387 090

edelperi@uvigo.es 
OURENSE
UVigo
Memoria
Juan Carlos Meana Martínez

986 801 800

jcmeana@uvigo.es 
PONTEVEDRA
UVigo
Memoria
Javier Pérez Guerra

986 812 350

jperez@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C), UdC
Memoria
José M. García Miguel

986 812 071

gallego@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC
Memoria
José Francisco Montero Reguera

986 812 342 jmontero@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC
Memoria
Julia Armesto González
986 813423
VIGO

UVigo(c), USC
Memoria
Carmen Sieiro

986 812 639

mcsieiro@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC
Memoria
Manuel Arias Estévez

988 368 899

mastevez@uvigo.es
OURENSE
UVigo
Memoria
Juan P. Hervés

986 812 297

jherves@uvigo.es
VIGO
UVigo, CICbiomaGUNE
Memoria
Ezequiel Vázquez López 
986 812319
 
VIGO
UVigo, USC (C)
Memoria

Memoria
Xosé Luis Legido Soto

986 812 294

xllegido@uvigo.es
VIGO
UVigo (C), UdC
Memoria
Marcos Mandado

986 813812

mandado@uvigo.es 
VIGO
UVigo, UAM (C) e outras
Memoria
Jacobo de Uña Alvarez

986 812 492

jacobo@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C), UdC
Memoria
Federico Mallo Ferrer

986 812 393

fmallo@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C)
Memoria
Isabel Pastoriza

986 813813 pastoriza@uvigo.es 
VIGO
Uvigo, USC (C), UDC
Memoria
José Antonio Lamas

986 812 563

antoniolamas@uvigo.es
VIGO
UVigo, USC (C), UDC
Memoria

 

Rectoría | Campus Universitario | C.P. 36.310 Vigo (Pontevedra) | España | Tlf: +34 986 812 000 | informacion@uvigo.es            Accesibilidad | Mapa web | Aviso Legal